نیاز به مشاوره در این زمینه دارید؟ نام و شماره تماستون رو وارد کنید تا کارشناسان ما به صورت کاملا رایگان با شما تماس بگیرن وبهتون مشاوره بدن!

  نام و نام خانوادگی


  شماره تماس

  امروز با موضوع مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی در خدمت شما هستیم.

  خیلی از اوقات در زندگی برای شما مسائلی پیش می آید که نیاز به مشاوره حقوقی پیدا می کنید اما به دلایل متعددی نمی توانید به دفترخانه ها مراجعه و به طور حضوری از وکلا کمک بگیرید.

  یکی از مراکز معتبر که در چنین شرایطی می تونید و از خدمات و مشاوره حقوقی آن استفاده نمایید مراکز مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی است و سایت تهران لو با مجرب ترین مشاوران حقوقی در همه ی ساعات شبانه روز پاسخگوی سوالات شما است.

  خیلی وقت ها آدم ها به فردی نیاز دارند که بدون قضاوت به سخنان آن ها گوش دهد؛ در واقع یک گوش شنوا می خواهند که هم به درد و دل های آن ها گوش دهد و هم به طور تخصصی آن ها را راهنمایی کند.

  چه کسی بهتر از یک مشاور حقوقی که با دقت و بدون تمرکز بر نقاط ضعف و دیدگاه قضاوت گرایانه به حرف های شما گوش می دهد و با شما همدل می شود تا هم بتواند کمی از اضطراب و بی قراری شما کمک کند و هم به سوالات حقوقی شما با دقت  پاسخ دهد و همچنین مطالعات و بررسی های لازم را در مورد مشکلات و مسائل شما به عمل می آورد و راه حل تخصصی و مناسب به شما ارائه می دهد.

  مشاوره حقوقی آنلاین در تمامی مسائل مختلف حقوقی مانند: مدنی، کیفری، جرایم، جزایی و …. ارائه می شود. شما هر زمانی که احساس کردید به مشاوره حقوقی نیاز دارید می توانید از خدمات مشاوره حقوقی شبانه روزی استفاده کنید.

  سوال هایی که انتظار می رود در این مقاله به آن ها پاسخ داده شود:

  ۱.مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی چه مزایایی دارد؟

  ۲. مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی توسط چه کسانی ارائه می شود و چه ویژگی هایی دارند؟

  ۳. مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی در زمینه خانواده چگونه است؟

  ۴. مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی ازدواج چه خدماتی را ارائه می دهد؟

  ۵. مشاوره طلاق تلفنی شبانه روزی چه خدماتی را ارائه می دهد؟

  ۶. مشاوره تلفنی حقوقی شبانه روزی حضانت فرزندان و شرایط گرفتن حضانت فرزند چگونه است؟

  ۷.مشاوره تلفنی حقوقی کیفری چه مواردی را شامل می شود ؟

  ۸.مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی در زمینه قتل چه خدماتی را عرضه می دارد؟

  ۹. مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی  چگونه در زمینه ی قاچاق کالا و مواد مخدر به افراد کمک می کند؟

  ۱۰. مشاوره حقوقی تلفنی آنلاین در سرقت و دزدی چه مواردی را دربرمی گیرد؟

  ۱۱.قوانین و مقررات حقوقی مربوط به دیه و انواع آن چگونه در مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی مطرح می شود؟

  ۱۲. مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی تصرف مال غیر چگونه است؟

  ۱۳. مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی ربا چه مواردی را در برمیگیرد؟

  ۱۴. مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی ضرب و جرح چه مواردی را در برمی گیرد؟

  ۱۵. مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی چک و سفته چگونه انجام می شود؟

  ۱۶. سایر خدمات مشاوره حقوقی تلفنی در چه مسائلی ارائه می گردد؟

  ۱۷. هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی چه قدر است؟

   

  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی چه مزایایی دارد؟

  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی چه مزایایی دارد؟
  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی چه مزایایی دارد؟

  یکی از انواع خدماتی که امروزه در مسائل حقوقی رواج یافته است  و در سطح وسیعی توسط  کارشناسان و مشاوران حقوقی ارائه می شود مشاوره حقوقی تلغنی شبانه روزی است.

  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی در دنیای امروزه بسیار مورد توجه است زیرا زندگی های امروزی به سمتی پیش رفته است که افراد در زمینه های مختلف تجاری، خانوادگی، اداری، و خلاصه اینکه در هر زمینه ای نیازمند اطلاعات پایه در مسائل حقوقی هستند تا بتوانند حق و حقوق خود و دیگران را بشناسند و در معاملات و مسائل مختلف بهترین عملکرد را داشته باشند.

  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی در این راستا می تواند کمک زیادی به افراد نماید و افراد هر زمان که بخواهند می توانند تماس بگیرند و مسائل خود را مطرح کنند و اطلاعات حقوقی خود را بالا ببرند و برای سوالات خود پاسخ های تخصصی دریافت کنند.

  موارد زیادی وجود دارد که افراد نمی توانند به دفتر های وکالت مراجعه و راهنمایی دریافت کنند و یا ممکن است مسائل فوری برای فرد به وجود بیاید که در ساعات مختلف شبانه روز نیاز داشته باشد با یک کارشناس حقوقی مشورت کند و برای مسائل خود راه حلی پیدا کند در این زمینه مشاوره حقوقی شبانه روزی بهترین گزینه ای است که افراد به سراغ آن می روند.

  مشاوره حقوقی تلفنی در تمامی مسائل جاری میان افراد آرائه می شود

  مشاوره حقوقی تلفنی در تمامی مسائل جاری میان افراد آرائه می شود، مشاوران حقوقی  به قوانین و مقررات حقوقی تسلط کافی دارند و همچنین از قدرت تجزیه و تحلیل مناسبی بهره مند هستند و به عنوان بک شخص ثالث بی طرف می تواند در حل مسائل شما نقش مهمی ایفا کند و به سوالات حقوقی شما با تخصصی و دقت جواب دهد.

  امروزه بیشتر شرکت ها، کارخانه ها، و مراکز مختلف اداری و تجاری و حتی برخی از افراد مشاوران حقوقی را در کنار خود دارند و به صورت تلفنی و حضوری از راهنمایی های آن ها استفاده می کنند؛ حتی بعضی از مراکز تیمی متشکل از مشاوران حقوقی دارند.

  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی توسط چه کسانی ارائه می شود و چه ویژگی هایی دارند؟

  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی توسط چه کسانی ارائه می شود و چه ویژگی هایی دارند؟
  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی توسط چه کسانی ارائه می شود و چه ویژگی هایی دارند؟

  به اشخاصی که مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی را ارائه می دهند مشاوران حقوقی می گویند. مشاوران حقوقی مشاوره تلفنی حقوقی شبانه روزی کارشناسان حقوقی و وکیل های پایه یک دادگستری هستند که اشراف کامل و تسلط کافی بر مسائل و قوانین و مقررات حقوقی دارند، علاوه براین از قدرت تصمیم گیری و تجزیه و تحلیل مسائل مختلف برخوردار می باشند.

  مشاوران حقوقی به عنوان یک شخص بی طرف و بدون قضاوت در بیان مسائل و کمک به شما  صداقت کامل دارند و مسائل و سوالات شما را با دقت و حوصله گوش می دهند و ضمن همدلی با شما سعی می کنند با اطلاعاتی که از قوانین و مقررات حقوقی دارند راهنمای خوبی برای حل مسائل و مشکلات حقوقی شما شما باشند و شما را از حق و حقوق خود و شخص یا اشخاص طرف مقابل شما آگاه کنند.

  سایت تهران لو با بهترین و مجرب ترین مشاوران حقوقی در هر ساعت شبانه روز در خدمت شما است مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی را به شما عرضه می دارند ، مشاوران حقوقی تهران لو با شما همدل و همراه هستند و و علاوه بر ارائه پاسخ های تخصصی برای سوالات شما گوش شنوای خوبی برای شنیدن حرف های شما هستند.

  افرادی که به عنوان مشاور حقوقی تلفنی شبانه روزی در تهران لو فعالیت می کنند ارتباط خوبی با افرادی که جویای مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی هستند برقرار می کنند و همچنین از مسائل مختلف سازمان ها، شرکت ها، اداره ها و قوانین مسائل مختلف استخدام و اخذ قرارداد اطلاع دارند و کمک شایانی به اشخاص می کنند.

  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی در زمینه خانواده چگونه است؟

  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی در زمینه خانواده چگونه است؟
  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی در زمینه خانواده چگونه است؟

  خانواده یکی از مهم ترین نهادهایی است که در کشور ما از اهمیت و توجه خاصی برخوردار بوده است. قوانین حقوقی و حق و حقوق مربوط به زن و مرد همیشه مسئله ی قابل بحثی در بین مردم و کارشناسان حقوقی بوده است و بخش مهمی از قانون اساسی ما کشور ما را و اغلب در مواد مخصوص به بخش های مختلف قانون مدنی به خود اختصاص داده است و کارشناسان حقوقی و و کیل های قضایی و دادگستری در دانشگاه های حقوق کشور قانون مدنی را در چند بخش مطالعه و تجزیه و تحلیل مسائل مختلف خانواده را آموزش می بینند.

  یکی از خدمات مهمی که در مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی ارائه می شود مشاوره در زمینه خانواده و مسائل مختلفی است که بین زوجین و یا فرزندان حاصل می آید و افراد نیاز به آگاهی از قوانین و مقررات حقوقی دارند.

  آگاهی از حق و حقوق

  اگر خانواده ها به ویژه زوجین از حق و حقوقی که هر کدام نسبت به یکدیگر دارند آگاهی و اطلاعات کافی داشته باشند می توانند از وقوع بسیاری از مشکلات جلوگیری کنند و همچنین می توانند از طریق مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی اطلاعات حقوقی خود را بالا ببرند و قبل از آنکه نیاز به شکایت و حضور در دادگاه خانواده باشد مسائل خود را حل کنند.

  بهتر است که مشکلات خانواده قبل از مطرح در دادگاه در خانواده مرتفع گردد و مشاوره حقوقی تلفنی در این راستا نقش مهمی دارند و شاید به جرئت بتوان گفت ناجی خانواده ها هستند.

  مسائل و مشکلات زیادی مانند طلاق، ارث، حضانت، مهریه، نفقه و.. ممکن است در خانواده وجود داشته باشد و فراد نیاز به آگاهی و اطلاعات حقوقی داشته باشند مشاوران حقوقی تهران لو در تمامی زمینه های مربوط به خانواده پاسخگوی سوالات شما هستند و راهنمایی های لازم را برای جلوگیری از ایجاد مشکل و همچنین حل مشکلات ایجاد شده در خانواده  به عمل می آورند.

  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی ازدواج چه خدماتی را ارائه می دهد؟

  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی ازدواج چه خدماتی را ارائه می دهد؟
  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی ازدواج چه خدماتی را ارائه می دهد؟

  ازدواج مهم ترین مسئله در حوزه خانواده است که مسائل متفاوتی را شامل می شود و نمی توان از اهمیت آن چشم پوشی کرد. ازدواج در قالب نکاح دائم و موقت انجام می پذیرد که در عین شباهت ها در برخی مسائل حقوقی تفاوت های دارند که آگاهی از آن ها ضرورت می یابد.

  در مشاوره  حقوقی تلفنی شبانه روزی کارشناسان حقوقی مسلط بر قوانین مدنی و حقوق مربوط به زوجین در ازدواج دائم و موقت به افراد کمک می کنند که اطلاعات حقوقی خود را تکمیل نمایند و با آگاهی کامل تصمیم بگیرند.

  در یک ازدواج عوامل و شرایط مختلفی دخیل می باشند

  در یک ازدواج عوامل و شرایط مختلفی دخیل می باشند که در مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی مورد بررسی قرار می گیرند و متخصصین پاسخگوی سوالات مردم هستند.

  شرایطی مانند شرط رضایت پدر برای ازدواج دختر، یا شرط رضایت همسر اول برای گرفتن همسر دوم، یا مهریه و صداق که خود انواع متعددی دارد، و همچنین از مهم ترین مباحث و مسائل در ازدواج نفقه است که گاهی بسیار مسئله ساز چالش برانگیز می شود، شروط ضمن عقد، مسائل اقتصادی و بسیاری از مواد دیگری که در ازدواج مطرح می شود.

  هر یک از این موارد خود حواشی و جزئیات متعددی را در بر می گیرد، مشاوران حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی تهران لو بعد از آن که شما مسائل و شرایط مختلف خود را مطرح نمودید با قدرت تحلیل خود مسائل و شرایط شما را مورد تحلیل و بررسی قرار داده و از آن جایی که از تسلط کافی بر قوانین و مقررات حقوقی ازدواج، خانواده و تمامی جزئیات آن ها بهره مند می باشند به شما کمک می کنند که از حقوق خود و‌طرف مقابل آگاه باشید و بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید.

  مشاوره طلاق تلفنی شبانه روزی چه خدماتی را ارائه می دهد؟

  مشاوره طلاق تلفنی شبانه روزی چه خدماتی را ارائه می دهد؟
  مشاوره طلاق تلفنی شبانه روزی چه خدماتی را ارائه می دهد؟

  یکی از مهم ترین مسائلی که بین خانواده ها مطرح می شود که شاید بتوان آن را مهم ترین مسئله ی کشور که شیوع آن  روز به روز در حال افزایش است مسئله ی طلاق می باشد.

  بنابراین مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی تهران لو نیز با بهترین و مجرب ترین کارشناسان حقوقی پاسخگوی سوالات حقوقی افراد در مسئله ی طلاق است و با تشریح مسئله و بیان قوانین و مقررات حقوقی در تصمیم گیری بهتر به اشخاص کمک می کند‌.

  طلاق متاسفانه مسئله ای است که امروزه خانواده های زیادی درگیر آن هستند و به دنبال آن هم مسائلی مانند حضانت فرزندان، مهریه، جهریه، و…. نیز مطرح می شود. قوانین و مقررات مربوط به طلاق در ازدواج دائم و موقت نیز بخشی از خدمات مشاوره  حقوقی تلفنی شبانه روزی است. بحث طلاق و قوانین و مقررات مربوط به آن وسیع و گسترده است که در این مقاله مجال تشریح و تحلیل آن ها نیست فقط در ادامه به برخی از این مسائل اشاره می شود:

  یکی از مهم ترین مسائلی که در طلاق مطرح می شود

  یکی از مهم ترین مسائلی که در طلاق مطرح می شود درخواست زوجه برای طلاق و قوانین حقوقی مربوط به آن است. عواملی وجود دارد که زوجه می تواند درخواست طلاق نماید و از حق و حقوق خود استفاده کند. مشاوره تلفنی حقوقی شبانه روزی تهران لو  به افراد کمک می کنند شرایط را مورد تحلیل و بررسی قرار دهند و با آگاهی از حقوق خود و طرف مقابل بهترین تصمیم را برای ادامه ی زندگی یا جدایی اخذ نمایند.

  مهریه

  مهریه نیز یکی از مسائلی است که در مشاوره تلفنی مطرح می شود و جزئیات و نکات قابل توجهی را در بر می گیرد. مهریه عندالمطالبه باید پرداخت شود و معمولا تا قبل از طلاق مسئله ای ایجاد نمی کند و اما بعد از طلاق مسئله می شود و با انواع متعددی که دارد و جزئیات و شرایط مختلفی را شامل می شود.

  مسئله ی دیگری که در مشاوره تلفنی طلاق مطرح می شود زمانی است که یکی از زوجین متقاضی طلاق باشد و دیگری حاضر به انجام چنین کاری نباشد.

  زمانی پیش می آید که زوج توانایی پرداخت مهریه ندارد و ممکن است مهریه را قسط بندی کنند و یا فرد ممنوع الخروج و یا به دلیل عدم پرداخت مهریه و شکایت زن به زندان بیفتد اما در این میان شرایط مختلف حقوقی وجود دارد که اطلاع از آن ها ضروری است و مشاوران تلفنی تهران لو پاسخگوی سوالات شما هستند و شرایط مختلف در زمینه مهریه و پرداخت آن برای شما تشریح می کنند.

  مشاوره تلفنی حقوقی شبانه روزی حضانت فرزندان و شرایط گرفتن حضانت فرزند چگونه است؟

  مشاوره تلفنی حقوقی شبانه روزی حضانت فرزندان و شرایط گرفتن حضانت فرزند چگونه است؟
  مشاوره تلفنی حقوقی شبانه روزی حضانت فرزندان و شرایط گرفتن حضانت فرزند چگونه است؟

  مراقبت و نگهداری از فرزند از وظایف پدر و مادر است که ملزم به آن می باشند و شانه خالی کردن هر یک از پدر یا مادر از زیر بار مسئولیت حضانت فرزندان پیگرد قانونی دارد.

  هنگامی که زوجین قصد جدایی و طلاق دارند موضوعی که همیشه مسئله ساز است حضانت فرزندان می باشد و گاهی اوقات پدر یا مادر ار هر دری وارد می شوند که حضانت فرزند را از دیگری سلب و از آن خود نمایند و البته جالب توجه است که در مواردی والدین قصد دارند هریک به نحوی از زیر بار حضانت فرزندان شانه خالی کنند.

  بنابراین یکی از مهم ترین مسائلی که در مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی ارائه می شود بیان قوانین حقوقی حضانت فرزندان است. علا‌وه براین حضانت فرزندان تنها مختص طلاق نیست گاهی در این زمینه اختلاف نظر هایی بین پدر و مادر به وجود می آید که مشاوره تلفنی حقوقی شبانه روزی می تواند راهنمای خوبی برای افراد باشند .

  مشاوران حقوقی تهران لو قوانین و مقررات حقوقی مربوط حضانت فرزندان را در مورد مسائلی همچون: سن قانونی حضانت فرزند، دادخواست حضانت و درخواست موقت، امتناع از استرداد طفل و حضانت آن، شرایط گرفتن حضانت فرزندان توسط والدین و… به شما عرضه می دارند و با تحلیل و بررسی مسائل و شرایط به شما کمک می کنند بهترین تصمیم را بگیرید.

  مشاوره تلفنی حقوقی کیفری چه مواردی را شامل می شود ؟

  مشاوره تلفنی حقوقی کیفری چه مواردی را شامل می شود ؟
  مشاوره تلفنی حقوقی کیفری چه مواردی را شامل می شود ؟

  یکی از مهم ترین مسائلی که در مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی ارائه می گردد و متخصصین کارشناس حقوقی در هر ساعت شبانه روز پاسخگوی سوالات کیفی افراد هستند و با تحلیل بررسی شرایط راهنمایی های لازم را به عمر می آورند.مسائل حقوقی پیچیدگی خاص خود را دارند و جزییات و شرایط و موقعیت سنجی متنوعی را شامل می شوند که تنها یک فرد مسلط به قوانین کیفری کشور و برخورداری از قدرت تجزیه و تحلیل قوی می تواند از عهده تحلیل بررسی و پاسخگویی به ان ها بر بیاید.

  مشاوران حقوق کیفری سایت تهران نو بر قوانین کیفری در زمینه های متعدد جرایم ، سرقت، قتل، خیانت، ربا، شهادت دروغ، رابطه ی نامشروع ، تحصیل مال از راه نامشروع، تهدید به قتل، عدم ثبت نکاح،تهمت، اغترا، دیات، قاچاق مواد مخدر، تصادفات، قوانین مربوط به راهنمایی رانندگی، مزاحمت تلفنی، انواع تهدیدها، دعاوی مربوط به قاچاق مواد مخدر،

  قاچاق کالا و ارز، ایراد ضرب و جرح، تصرف مال غیر، خیانت در امانت، ربا و سایر قوانین حقوقی. جرایم کیفری مسلط می باشند و با تحلیل بررسی شرایط در همه ساعات شبانه روز پاسخگوی سوالات افراد هستند.

  مشاوران حقوقی تلفنی نقش مهمی ایفا می کنند

  ممکن است افراد به دلیل متعددی نتوانند به دفاتر رسمی وکیل مراجعه نمایید در مورد مسائل حقوق کیفری اطلاع یابد، در این موارد مشاوران حقوقی تلفنی نقش مهمی ایفا می کنند و اطلاعات حقوقی را در مسائل مختلف کیفری در اختیار افراد که می گذارند.

  این مشاوران حقوقی ارتباط خوبی با شما برقرار کرده و بدون قضاوت و یا مجرم کردن شما به سخنان شما گوش می دهند و گوش شنوای خوبی برای شما هستند و با تسلط، مهارت و تجربه خود شما را راهنمایی می کنند.

  همانطور که عرض شد مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی در حقوق کیفری مواد بسیار وسیعی را شامل میشود که در این مقاله مجال شرح آن ها نیست و تنها برخی از این مواد که رایج تر هستند در این مقاله بیان می گردد .

  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی در زمینه قتل چه خدماتی را عرضه می دارد؟

  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی در زمینه قتل چه خدماتی را عرضه می دارد؟
  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی در زمینه قتل چه خدماتی را عرضه می دارد؟

  یکی از مهم ترین مسائلی که در حقوق کیفری مطرح می شود قوانین و مقررات حقوقی مربوط قتل است که  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی نیز در این باره در سطح وسیعی ارائه می گردد. قتل، این واژه ی سه کلمه ای به همان اندازه که اسم وحشت برانگیزی دارد قوانین و مقررات حقوقی پیچیده ای دارد.

  قتل بنا به انواع متعددی که دارد قوانین متفاوتی را هم شامل می شود. مشاوران حقوقی سایت تهران لو کارشناسان حقوقی و وکلای پایه یک دادگستری هستند که بر قوانین و مقررات حقوق کیفری و در زمینه ی انواع قتل تسلط کامل دارند با آنالیز کردن شرایط موجود و موقعیت سنجی دقیق بدون آنکه بخواهند شما را متهم کنند و با قضاوت نماید به سوالات شما در مورد کیفر و مجازات انواع قتل در شرایط مختلف پاسخ می دهند.

  خیلی وقت ها پیش می آید که افراد نیازمند اطلاعات حقوقی هستند اما نمی توانند حضوری نزد وکیل و کارشناسان حقوقی بروند در این موقع مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی به کمک افراد می آید و به سوالات و شبهات آن ها پاسخ می دهند.

  همان گونه که عرض شد قتل انواع متعدد دارم و بنابر شرایط حاکم بر قاتل و مقتول مجازات کیفری متفاوتی را بر قاتل عارض می داد

  در ادامه به برخی از شرایط حاکم در قتل و انواع قتل اشاره شده است:

  • یکی از انواع قتل های مطرح زمانی است که قتل با سبق تصمیم یعنی زمانی که فرد آگاهانه تصمیم بر قتل کسی می گیرد و برای کشتن او کمین کرده و آماده می شود و انگیزه ی لازم برای کشتن فرد را دارا می باشد.مشاوران حقوقی سایت تهران لو پاسخگوی تمامی سوالات شما در زمینه ی قتل با سبق تصمیم هستند.
  • یکی دیگر از انواع قتل قتل عمد است که این خود سه حالت را دارد و جزئیات و حواشی متعددی را شامل می شود.
  • نوع دیگر قتل غیر عمد است که این امر هم نیز خود شرایط و حالات های مختلفی دارد و مشاوران حقوقی که بر قوانین کیفری مسلط هستند با تجزیه و تحلیل دقیق شرایط و موقعیت سنجی مناسب راهنمایی های لازم را در این باره به افراد عرضه می دارند و اطلاعات حقوقی را در مورد انواع قتل بیان می کنند.
  • یکی از موضوعاتی که در قتل مطرح می شود قتل خطای محض است که برخی آن را زیرمجموعه ی قتل غیر عمد است و زمانی مطرح می شود که فرد با خطا و اشتباه مسبب قتل دیگری شود‌.
  • شرکت در قتل یعنی زمانی که دو یا چند نفر فرد دیگری را بکشند و همچنین مسئله ی اکراه در قتل یعنی زمانی که فردی دیگری را مجبور به انجام قتل می کند نیر از مسائلی است که در انواع قتل مطرح می شود.

  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی چگونه در زمینه ی قاچاق کالا و مواد مخدر به افراد کمک می کند؟

  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی چگونه در زمینه ی قاچاق کالا و مواد مخدر به افراد کمک می کند؟
  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی چگونه در زمینه ی قاچاق کالا و مواد مخدر به افراد کمک می کند؟

  یکی از مهم ترین مسائل و مشکلاتی که با وجود تلاش های همه جانبه برای جلوگیری از آن همچنان رواج دارد قاچاق کالاومواد مخدر است، مشاوره حقوقی تلفنی تهران لو با برخورداری از کارشناسان مجرب حقوقی که از قدرت تحلیل و آنالیز بالایی برخوردارند انواع مشاوره های حقوقی را در مورد قوانین و مقررات حقوقی مربوط به قاچاق کالا ،ارز و مواد مخدر عرضه می دارند. قاچاق یعنی حملو نقل کالایی ممنوعه در دو نقی داخل و یا خارج از کشور. و جزییات و بخش های متعددی را در بر می گیرد.

  قوانین حقوقی مربوط به قاچاق کالا بنا ب۶ه عوامل مختلفی همچون نوت كالا، میزان ان و… متفواتایت که فقط کارشناسا حقوقی با آگاهی کامل از قوانین و مقررات حقوقی و قوانین کیفری و با بررسی سایر شرایط و عوامل مدخل می توانند به افراد کمک کنند.

  خیلی از اوقات افراد می خواهند در مورد قوانین حقوقی آگاهی داشته باشند بدون آنکه مجبور به طی کردن مسیر پر پیچ و خم دادگاه و یا رفتن به دفتر وکیل باشه در این موارد مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی به فریاد افراد می رسد و کارشناسان مشاوره حقوقی شبانه روزی بدون متهم کردن اشخاص به به سوالات افراد پاسخ می دهند و ضمن بررسی شرایط مختلف به ان ها کمک می کند تا گره های ذهنی خود را باز. ابهامات خود را برطرف نمایند.

  مشاوره حقوقی تلفنی آنلاین در سرقت و دزدی چه مواردی را دربرمی گیرد؟

  مشاوره حقوقی تلفنی آنلاین در سرقت و دزدی چه مواردی را دربرمی گیرد؟
  مشاوره حقوقی تلفنی آنلاین در سرقت و دزدی چه مواردی را دربرمی گیرد؟

  سرقت یعنی فردمال، کالا یا هرچیزی که متعلق به دیگری است را بردارد و درتمامی سرقت ها فردی سارق یعنی فردی که کالایی را سرقت کرده است باید عین مال یا ارزش آن را به فردی که از او دزدی کرده است بازگرداند.

  یکی از مهم ترین خدمات مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی پاسخ به سوالات حقوقی افراد در مورد انواع سرقت شرایط و تعزیرات آن است.

  مشاوران حقوقی تهران لو در هر ساعت  شبانه روز در دسترس می باشد و با سنجیدن جنبه های مختلف قوانین و مقررات حقوقی را برای شما بیان می کنند و به سوالات شما پاسخ می دهند.

  قوانین و مقررات حقوقی مربوط به سرقت بسیار گسترده و پیچیده است که در هدف بیان این مقاله نمی گنجد.

  برخی از خدمات مشاوران حقوقی تلفنی در زمینه انواع سرقت اشاره می شود:

  • بیان قوانین و مقررات حقوقی مربوط به سرقت تعزیری یعنی سرقتی که مجازات آن در قانون تعیین شده باشد، که این نوع سرقت خود حالت ها و شرایط مختلفی دارد مشاوران حقوقی تلفنی شبانه روزی تهران لو با دقت به سخنان شما در این رابطه گوش می دهند و پس از آنالیز دقیق شرایط، قوانین و مقررات حقوقی و حد سرقت تعزیری و حالت های مختلف آن را برای شما بیان می کنند.
  • سرقت حدی که برای احراز آن شرایط مختلفی در نظر گرفته شده است( حد مجازاتی است که در قانون نیست اما توسط شرع تعیین گردیده است).مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی با تسلط کاملی که بر قوانین و مقررات حقوقی مربوط به انواع سرقت و شرایط آن دارد راهنمای خوبی برای افرادی است که نمی توانند از خدمات حضوری استفاده نمایند.
  • چنانچه سرقت با آزار و اذیت باشد و سارق هم مسلح باشد به آن سرقت مسلحانه می گویند. مشاوران حقوقی با تحلیل دقیق شرایط به سوالات شما پاسخ می دهند.
  • سرقت مشدد که شرایطی برای محرز شده است و مجازات اضافه در پی دارد که توسط مشاوران حقوقی بیان می گردد.
  • یکی از انواع سرقت مسلحانه، سرقت مسلحانه از بانک ها و جواهر فروشی ها و صرافی ها و امثالهم است.
  • سرقت مسلحانه از منازل نیز قوانین و مقررات حقوقی گسترده ای را در بر می گیرد.

  قوانین و مقررات حقوقی مربوط به دیه و انواع آن چگونه در مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی مطرح می شود؟

  قوانین و مقررات حقوقی مربوط به دیه و انواع آن چگونه در مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی مطرح می شود؟
  قوانین و مقررات حقوقی مربوط به دیه و انواع آن چگونه در مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی مطرح می شود؟

  دیه از احکام و موضوعات بحث انگیز در قوانین اسلامی است که از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار می گیرد.جالب توجه است که بدانید دیه خون بهای انسان نیست انسان و حیات او در نزد خداوند متعال آنقدر ارزشمند است که با هیچ چیز قابل محاسبه نیست اما بنابر اقوالی برای دیه ماهیت جبرانی، مجازات و خسارت و ترکیبی ذکر شده است.

  قوانین و مقررات مربوط به دیات بخش قابل توجه و وسیعی از قانون اساسی ما را به خود اختصاص داده است که در قالب این مقاله نمی گنجد. جراحت انواع متعدد دارد و بنا بر انواع جراحات دیه ها مختلفی احراز شده است که مشاوران حقوقی تلفنی شبانه روزی تهران لو با تسلط بر قوانین و مقررات حقوقی و سنجش شرایط انواع دیه را برای شما تشریح می کنند.

  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی تصرف مال غیر چگونه است؟

  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی تصرف مال غیر چگونه است؟
  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی تصرف مال غیر چگونه است؟

  تصرف مال غیر یعنی فردی به صورت ناحق بر اموال غیرمنقول دیگری تصرف نماید. این تصرف در انواع متعددی همچون تصرف عدوانی، ایجاد مزاحمت و ممانعت از حق بیان شده است و ارکان تشکیل دهنده و عناصر قانونی هر یک از این انواع متعدد است.

  تصرف مال غیر و تصرف عدوانی از مباحث شایع حقوقی هستند که بسیار بحث انگیز می باشند شاید اگر فردی قبل از اقدام به تصرف مال غیر از کیفر و مجازات آن با خبر باشد اقدام به انجام چنین کاری نکند مثلا ممکن است فردی نداند ایجاد مزاحمت و اخلال در استفاده ی در حال حاضر اموال غیر منقول دیگری جرم است و مجازات دارد.

  در این راستا مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی در افزایش اطلاعات حقوقی افراد نقش مهمی ایفا می کند. در مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی  در مورد تصرف مال غیر و تصرف عدوانی پس از آنکه شما شرایط  حاکم و موقعیتی که در آن تصرف صورت گرفته است را شرح دادید مشاور حقوقی شرایط را مورد بررسی قرار می دهد

  و ضمن آنکه شما را راهنمایی می کند شما را از حق و حقوق ملکی خود و دیگری آگاه می کند نا قبل از آنکه گرفتار شکایت و رفت و آمد در دادگاه شوید مشکل خودتان را حل کنید.

  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی ربا چه مواردی را در برمیگیرد؟

  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی ربا چه مواردی را در برمیگیرد؟
  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی ربا چه مواردی را در برمیگیرد؟

  ربا در قرآن کریم اعلام جنگ با خدا و رسولش بیان شده است و از گناهان کبیره است و همچنین در قوانین و مقررات اسلامی کشور ایران برای ربا دهنده و ربا خوار مجازات در نظر گرفته شده است. البته در معاملات ربوی نکات و جزئیات دقیقی مطرح می شود که نیازمند تحلیل و بررسی دقیق شرایط است.

  تشخیص معاملات ربوی از غیر ربوی مسئله مهمی است که باید مورد بررسی قرار بگیرد و این همان چیزی است که ممکن از مردم اطلاع زیادی در مورد آن نداشته باشند؛ اتفاق می افتد که افراد قصد انجام معامله ای دارند اما از مصادیق ربا و احکام آن اطلاعی ندارند در این راستا مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی می تواند راهنمای خوبی برای افراد باشند؛

  مشاوران حقوقی تهران لو شرایط معامله و قرارداد شما را مورد بررسی قرار می دهند و در مورد اینکه آیا معامله ی شما و مفاد قرارداد شما از نوع ربا است یا نه شما را راهنمایی می کنند و احکام و مجازات ربا را برای شما بیان می کنند.

  ربا

  در واقع می توان ربا را این گونه تعریف کرد که شخص یا اشخاصی ضمن معامله و توافق و یا قرارداد با یکدیگر شرط می گذارند چیزی اضافه از آنچه داده اند دریافت کنند و یا فردی در ازای مبلغی که قرض داده است هنگام استرداد مبلغی بیشتر از آنچه داده است استرداد نماید.

  آنچه که به عنوان سود، بهره ، نزول و یا کلماتی از این چنین مطرح می شود همگی معنایی مانند ربا دارند و بنابر شرایط متفاوتی که بر ربا دهنده و ربا گیرنده حاکم است مجازات خاصی برای آن در نظر گرفته  شده است.

  یکی از مصادیقی که در مشاوره تلفنی حقوقی مربوط به ربا مطرح می شود زمانی است که فردی از روی اضطرار ناچار به گرفتن ربا می شود و فرد نمی داند که آیا شرایط اضطرار بر اساس شرایط اضطرار ذکر شده در قوانین اسلامی است یا خیر، در این مواقع مشاوران حقوقی با تسلطی که بر قوانین و مقررات اسلامی دارند شرایط را مورد بررسی قرار داده و افراد را راهنمایی می کنند.

  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی ضرب و جرح چه مواردی را در برمی گیرد؟

  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی ضرب و جرح چه مواردی را در برمی گیرد؟
  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی ضرب و جرح چه مواردی را در برمی گیرد؟

  یکی از مسائل مهمی که در بحث حقوق کیفری و در بخش تعزیرات به آن پرداخته می شود و در مشاوره تلفنی حقوقی شبانه روزی به طور گسترده از طرف مراجعین مطرح می شود بحث های مربوط ضرب و جرح است.گرچه عبارت ضرب و جرح درست است اما ضرب و‌شتم بین مردم رایج تر است. هر یک از این کلمات تعریف ‌ مصادیق و البته بنابر شرایط حاکم مجازات مشخصی برای هریک معین شده است.

  ضرب به صدماتی اطلاق می شود که بدون خونریزی و شکستگی بر فرد اعمال می شود و کوفتگی، کبودی، سرخی و سیاهی را به دنبال دارد.

  جرح اعمال صدماتی است که معمولا با خونریزی همراه است و موجب از هم گسیختگی بافت های بدن فرد می گردد مانند: خراشیدگی، نقص عضو، شکستن استخوان، قطع عضو و امثالهم

  ضرب و شرح مصادیق مختلفی را در بر می گیرند و برای هر کدام دیه ای مقرر شده است که مجرم باید آن را پرداخت نماید. شما میتوانید از طریق سایت تهران لو با کارشناسان حقوقی متخصص و مجربی که بر قوانین حقوقی مسلط هستند تماس بگیرید، این مشاوران با دقت به آنچه شما شرح می دهید گوش می دهند  و پس تحلیل دقیق میزان ضرب و جرح  بی طرفانه قوانین حقوقی را برای شما بیان می کنند و دلسوزانه شما را راهنمایی می کنند.

  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی چک و سفته چگونه انجام می شود؟

  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی چک و سفته چگونه انجام می شود؟
  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی چک و سفته چگونه انجام می شود؟

  از مسائل مهمی که امروزه کاربرد آن ها بیش از پیش احساس می شود چک و سفته و قوانین حقوقی مربوط به آن است. اگر شما هم به دادگاه ها و دادگستری ها گذر کرده باشید قطعا با اشخاصی که به دلیل چک ها برگشتی و نانوانی در پرداخت بدهی خود راهی دادگاه شده اند. در تنظیم چک و سفته نکات و جزئیات ریز و درشت زیادی را باید رعایت کرد.

  اگر شما در مورد قوانین حقوقی مربوط به چک و سفته آگاهی ندارید بهتر است قبل از کاربرد آن ها در معاملات و قرارداد های خود با مشاوران حقوقی مشورت نمایید تا ضمن آنالیز مفاد معاملات و قراردادهای شما اطلاعات حقوقی لازم را به شما عرضه نماید. سایت مشاوره تلفنی تهران لو با برترین مشاوران حقوقی به سوالات شما در مورد چک و سفته و نکات استفاده از آن ها پاسخ می دهند.

  نکات مهمی که در تنظیم چک و سفته باید مورد توجه قرار داد:

  • قبل از تنظیم و به کارگیری چک و سفته به تفاوت این دو و قوانین حقوقی آن مسلط باشید، آگاهی از قوانین حقوقی چک و سفته شما را در کاربرد آن ها محتاط تر و دقیق تر می کند. اگر شما نمی دانید که در معامله و قرارداد شما استفاده از چک بهتر است یا سفته، قابل توجه است که بدانید به طور کلی نمی توان گفت که کدام بهتر است باید موردی در این مورد قضاوت کرد اگر شما خود اطلاع ندارید نگران نباشید شما می توانید از طریق خدمات مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی سوالات خود را مطرح کنید و نظر کارشناسان و متخصصان حقوقی را بشنوید.
  • برخی از افرادی که در دست دیگری چک دارند بدهی خود را به تدریج به شخص دارنده چک پرداخت می کنند چنین افرادی حتما باید از قبل با مشاوران حقوقی مشورت کنند تا این پول از سوی طرف دیگر بابت امر دیگری غیر از ‌وجه چک تلقی نگردد.
  • بعضی وقت ها در معاملات خریداران 2 یا چند نفر هستند و چک متعلق به یکی از افراد است در چنین مواردی سایر خریداران هم باید پشت چک را به عنوان ضامن امضا کنند.
  • چک و سفته قوانین و متعددی دارند و شرایط وصول آن ها بخش مهمی از مقررات حقوقی مربوط به چک و سفته را شامل می شود مقرراتی در مورد: عدم پرداخت وجه چک، چک ضمانت، پرداخت قبل از موعد، چک کشیدن بابت قرض و امثالهم. به همین دلیل خیلی از افراد و شرکت ها مشاوران و کارشناسان حقوقی را استخدام می کنند تا در مسائل حقوقی آن ها را راهنمایی کنند. اگر شما هم به دنبال پاسخ سوالات خود در رابطه با چک و سفته هستید کافیست از طریق سایت تهران لو با کارشناسان حقوقی تماس حاصل نمایید تا شما را راهنمایی کنند‌.

  سایر خدمات مشاوره حقوقی تلفنی در چه مسائلی ارائه می گردد؟

  سایر خدمات مشاوره حقوقی تلفنی در چه مسائلی ارائه می گردد؟
  سایر خدمات مشاوره حقوقی تلفنی در چه مسائلی ارائه می گردد؟

  تا اینجای مقاله برخی از قوانین و مقررات حقوقی در زمینه های حقوق مدنی و حقوق کیفری مطرح گردید، همانطور که می دانید قوانین و مقررات حقوقی کشور برگرفته از قوانین اسلامی هستند و در هر موضوع کوچک و بزرگی قوانینی را شامل می شود، مسائلی که اگر بخواهیم آن ها را عنوان کنیم صدها مقاله مانند این نیاز است و مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی در تمامی موضوعات و مسائل حقوقی و در کلیه ی ساعات شبانه روز ارائه می شود.

  هر کدام از مسائل و موضوعات حقوقی نیاز به تحلیل و بررسی دقیق دارند که تنها افراد متخصص و کارشناسان حقوقی مسلط بر قوانین حقوق جزایی و مدنی و برخوردار از قدرت تجزیه و تحلیل بالا از عهده ی آن ها بر می آیند.

  قانون اساسی کشور بسیار فرار است

  قانون اساسی کشور بسیار فرار است که حتی خود حقوق خوان ها و حقوقدان ها هم نمی توانند بر همه ی آنچه که در مورد قوانین و مقررات حقوقی وجود دارد تسلط یابند لذا در دانشگاه ها علاوه بر گرایش حقوق عمومی گرایش های خاصی برای آموزش نخبگان هر رشته وجود وارد و دانشجویان در گرایش هایی مانند حقوق بین الملل، حقوق جزا و… تحصیل می کنند.

  بنابراین در مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی متخصصین هر گرایش حضور دارند و شما می توانید با آن ها ارتباط برقرار نمایید و ضمن پرسیدن سوالات خود از نظر کارشناسانه ی آن ها استفاده کنید.

  در بخش دیگری از مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی تهران لو کارشناسان خبره حقوق بین الملل حضور دارند و با اشراف کاملی که بر مسائل بین المللی و قوانین حقوق بین الملل دارند پاسخگوی مراجعان هستند. خلاصه اینکه به همان اندازه که مسئله و موضوع در دنیا وجود دارد به همان اندازه هم ماده حقوقی  در قانون اساسی بیان شده است و قوانین در تمامی مسائل اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، خانواده و… مطرح می شوند.

  هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی چه قدر است؟

  هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی چه قدر است؟
  هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی چه قدر است؟

  امروزه دغدغه ی بسیاری از افراد برای اخذ وکیل هزینه ی  بالایی است که مطرح می شود و برای بسیاری از افرادی که قادر به تامین این هزینه نیستند مشکل و دغدغه عدم توانایی مالی برای اخذ وکیل و ع۴دم آشنایی خود اشخاص با قوانین و مقررات حقوقی همیشه وجود دارد.

  در این زمینه مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی با هزینه ی مناسب می تواند یاریگر چنین اشخاصی باشد. مشاورین حقوقی تهران لو متخصصین دلسوزی هستند که با کم ترین هزینه شما را از قوانین حقوقی آگاه می کنند.

  بهترین راه برای کسب اطلاعات حقوقی ارتباط با وکیل و کارشناس حقوقی است و تهران لو این امکان را برای شما فراهم نموده است که در خانه ی خود با مشاوران حقوقی مسلط بر قوانین حقوقی و دارای قدرت تجزیه و تحلیل بالا تماس بگیرید و از نظرات کارشناسانه ی آن ها استفاده کنید.

  نتیجه

  امروزه خیلی از افراد نیاز دارند که اطلاعات حقوقی خود را بالا ببرند و از قوانین و مقررات حقوقی آگاه باشند. اما همه ی افراد امکان اینکه بخواهند در رشته حقوق تحصیل کنند و یا به صورت حضوری وکیل مراجعه کنند ندارند، مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی کمک زیادی به افراد می کنند که بتوانند بدون مراجعه به دفتر وکیل ‌ و رفت و آمد به دادگاه ها مسائل خود را مطرح کنند و پاسخ کارشناسان را بشنوند.

  مشاوره حقوقی تلفنی در تمامی مسائل حقوقی مطرح می شود و مشاوران حقوقی بدون اینکه شما را قضاوت کنند و یا شما را مجرم و متهم بدانند با دقت به مسائل شما گوش می دهند و پس از تجزیه و تحلیل و دقیق شرایط و موقعیت سنجی مناسب شما را راهنمایی می کنند تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید.

  یکی از مهم ترین موضوعاتی که در مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی مطرح می شود مسائل مرتبط به خانواده است، خیلی از خانواده ها ترجیح می دهند با مشورت با یک کارشناس حقوقی مسائل خود را بین خود حل کنند و از قوانین و مقررات مربوط به عقد، مهریه، نفقه، طلاق، حضانت فرزندان و‌ همچین حق و حقوق یکدیگر آگاه شوند.

  3 پاسخ

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هشدار: کلیه محتوای درج شده در این وب سایت جنبه اطلاع رسانی داشته و ممکن است برخی مطالب به روز یا الزاما صحیح نباشند.

  مطالب محبوب سایت

  مطالب مرتبط

  وکیل ثبتی تبریز

  وکیل ثبتی تبریز

  موضوع بحث این مقاله، وکیل ثبتی تبریز می باشد. لطفا تا انتهای این مبحث حقوقی کاربردی همراه ما بمانید. وکیل ثبتی یکی از انواع وکالت

  نمونه لایحه آزادی مشروط

  نمونه لایحه آزادی مشروط

  با ما همراه شوید تا بیشتر با موضوع نمونه لایحه آزادی مشروط آشنا شوید. یکی از مواردی که در مورد پرونده های در رابطه با